Blog > Komentarze do wpisu
Glock w Manor GP!
Timo Glock, były kierowca Toyoty, który ostatnio był łączony z zespołem Renault, gdzie miałby walczyć o przywrócenie dobrego imienia francuskiej stajni razem z Robertem Kubicą, podpisał kontrakt z jednym z nowych zespołów, Manor GP.
- Jestem bardzo szczęśliwy, że Timo wybrał nasz zespół. Chcieliśmy, aby w naszym teamie jeździł co najmniej jeden kierowca, który był w stawce w 2009 roku. Jest to ważne, aby mógł nam pomóc w dalszym rozwoju naszego zespołu. Fakt, że podjął decyzję po tym jak zobaczył nasze projekty świadczy o tym, że udało nam się osiągnąć wiele do tej pory. Teraz nie mogę się doczekać, kiedy Timo zasiądzie za kierownicą naszego bolidu w przyszłorocznych testach - powiedział dyrektor techniczny Manor GP, Nick Wirth.

- Miałem kilka opcji na 2010 rok, kilka z nich z mniej pewnych zespołów. Każdy z kierowców ma ten sam cel - zostać kiedyś mistrzem świata - ale ja teraz chcę być częścią procesu budowania nowego zespołu i odgrywać główną rolę w rozwoju bolidu. Dlatego też Manor GP jest dla mnie ekscytującym wyzwaniem. Team jest może nowy i mały, ale ma wielkie ambicje i imponujący program rozwoju. Nie mogę się doczekać testów w nowym bolidzie - powiedział Timo Glock.
wtorek, 17 listopada 2009, kubekk

Polecane wpisy