Blog > Komentarze do wpisu
Następne oświadczenie dotyczące stanu Julesa Bianchiego!

We wtorkowe popołudnie zespół Marussii wydał kolejne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Julesa Bianchiego. W informacji, której źródłem jest rodzina poszkodowanego kierowcy, ciężko znaleźć jakiekolwiek nowe wieści.

Francuz nadal znajduje się w „krytycznym, ale stabilnym stanie” i przebywa na oddziale intensywnej terapii w Centrum Medycznym Prefektury Mie w Yokkaichi. Podczas pechowego uderzenia w dźwig sprzątający uszkodzony bolid Adriana Sutila 25-latek doznał rozlanego uszkodzenia aksonalnego mózgu (DAI).

„Ostatnie dziewięć dni były dla Julesa i jego rodziny bardzo trudne. W wyniku wypadku na torze Suzuka potrzebowano przezwyciężenia szeregu zagadnień medycznych, a sytuacja wciąż jest bardzo ciężka ze względu na uszkodzenia mózgu jakich doznał Jules. On nadal pozostaje w stanie krytycznym, ale stabilnym na oddziale intensywnej terapii szpitala w Yokkaichi.

Bliscy Bianchiego ciągle są pocieszani myślami i modlitwami wielu fanów Julesa oraz społeczności sportów motorowych. Szczególnie wielki pokaz wsparcia zaprezentowano podczas trwania Grand Prix Rosji w Soczi, co stanowiło ogromną wartość dla rodziców Julesa oraz jego krewnych i znajomych, który również są obecni w szpitalu.

Rodzina zapewni dalsze aktualizacje medyczne dotyczące stanu zdrowia Julesa Bianchiego w uzasadnionych przypadkach.”

środa, 15 października 2014, kubekk

Polecane wpisy