Blog > Komentarze do wpisu
Robert Kubica:"Wszystko jest w zawieszeniu!"
Robert Kubica wywołał w środowisku rajdowym spore poruszenie wywiadem udzielonym BBC. Polak wyznał, że wciąż marzy mu się powrót do Formuły 1, ale w tym celu będzie musiał przejść kolejną operację. - Najważniejsze dla mnie jest to, żebym mógł robić, co chcę - podkreślił polski as w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
- Wiem, że jeśli rajdy nie zadziałają, to wykręcę trzy-cztery numery w telefonie i znajdę coś ciekawego do roboty – podkreśla Kubica w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". – Najważniejsze dla mnie jest to, żebym mógł robić, co chcę. Jeśli nie zostanę, to zobaczymy, co dalej. Wszystko jest w zawieszeniu – dodaje.


Kubica doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów, nawet jeśli trzyma wszystkich w niepewności. – Myślę, że kolejny rok w rajdach byłby dobry, ale dla mnie musi mieć to sens. Szczególnie w punkcie, do którego docieram. Nawet na szutrze tempo robi się całkiem dobre – zauważa Polak.


Niewątpliwie po kończącym się trudnym sezonie z ekipą M-Sport, gdzie zawodnik ma na głowie znacznie więcej niż tylko szykowanie się do oesów i jazda, Robert potrzebuje lepiej przygotowanego auta i większego wsparcia ze strony teamu. Gdzie je znaleźć? Najczęściej mówi się o przesiadce Kubicy albo do Citroena DS3 WRC, albo Hyundaia i20 WRC.wtorek, 21 października 2014, kubekk

Polecane wpisy